Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Адреса

м. Кам'янець-Подільський

вул. І. Огієнка, 61, каб. 305

Наш розклад

Ang3.A2 D.Bodnarchuk Tue 6:15
Thu r.317
Ang2.B1 D. Bodnarchuk Mon 5:30
Wed r.317
Pol1.A2 N.Stakhniuk Wto 4:30
Czw k.313
Ang2.A2 T.Storchova Mon 6:30
Wed r.313
Ang2.A2+ A.Khoptiar Tue 13:20
Thu r. 317

 

Who is online

 • Membership Membership
  • New Today New Today 0
  • New Yesterday New Yesterday 0
  • Total Total 216
  • Newest Newest
      1234
 • People Online People Online
  • Visitors Visitors 30
  • Members Members 0
  • Total Total 30

Intelligent topics. Authentic voices 

Навчально-методична база Лінгвістичного центру нашого вишу поповнилася ще однією серією сучасних підручників Global intermediate (В1) видавництва MACMILLAN. Підручник, створений групою авторів Lindsay Clandfield, Amanda Jeffries, Jackie McAvoy etc., є англомовним курсом для дорослих з бездоганно відібраним матеріалом, що захоплює та стимулює до вивчення мови уже з перших сторінок.

Сучасний підхід, використаний у підручнику, цілком відповідає потребам наших слухачів, які бажають якісно та цікаво вивчати мову з акцентом на розвиток ефективного спілкування.    

Thursday, August 31, 2017 10:05:00 AM

We start in September. Are you ready, guys? 

 

Sunday, August 13, 2017 2:15:00 PM

Finis coronat opus 

У Лінгвістичному завершився навчальний процес 2016-2017 року. 15 червня відбулося десяте ювілейне вручення свідоцтв про навчання із підтвердженим рівнем володіння А2 (elementary) відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Нашими бенефіціантами стала група молодих, активних, успішних, освічених та досвідчених людей, яка працювала у дружньому тандемі зі своєю наставницею кандидатом філологічних наук Оксаною Лівіцькою. До навчального процесу групи були долучені іноземні волонтери: Erin Hutchins, волонтерка Корпусу Миру США, та AmiraMohhamed, волонтерка у рамках міжнародної програми стажувань AIESEC, які проводили розмовні клуби зі слухачами. Позаду 50 ефективних аудиторних занять у дружній атмосфері, 10 валідних online тестувань, спрямованих на контроль усіх видів мовленнєвої діяльності та мовних компетентностей.

Свідоцтва про навчання вручив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент Василь Кобильник.

З привітальним словом виступили Тетяна Сторчова, Erin Hutchins та Оксана Лівіцька.

Загалом 2016-2017 навчальний рік був продуктивним для центру. Упродовж року працювало 10 груп, робота яких вибудовувалася на основі сучасних комунікативних стратегій із залученням ефективних методик формування іншомовної комунікативної компетентності. Викладачами було проведено 460 занять, тривалістю 90 хвилин кожне, 115 online тестувань та безліч розмовних клубів із носіями мови: польської – пані Віслава Каліста, англійської – ErinHutchins та Amira Mohhamed.

Команда Лінгвістичного розвивається та удосконалюється, адже у нас багато сподівань на те, що ми робимо важливу справу, що мотивує до якісної роботи, результатом якої є участь у міжнародних наукових конференціях викладачів та студентів, цікаві подорожі Європою та міжкультурне спілкування.

 

 

Tuesday, June 20, 2017 3:48:00 PM

Наша 7-а А2 здолала final tests. Congrats! 

Сьогодні мали останнє фінальне тестування цього навчального року. Група активних, молодих, успішних, досвідчених, креативних та мудрих успішно склали тести. Особлива подяка наставниці Оксані Лівіцькій за якісну роботу. Remember, guys, today a reader, tomorrow a leader!

Thursday, June 8, 2017 10:22:00 PM

Some ideas 

Posted by Тетяна Сторчова Wednesday, June 7, 2017 7:55:00 PM

Від волонтерства до дружби. Як це було … 

Її «добрий день», «дякую» та «бувай» звучало так мило, що це завжди викликало щиру посмішку. Її неймовірно красиві очі заворожували усіх, а її широка душа розкривала наші нові горизонти …

Це був перший досвід Лінгвістичного центру у рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC. Розмовний клуб «Speak Оut» у нашому виші відбувся завдяки участі у ньому єгиптянської студентки Аміри Мохамед Фоуад Амін.

Amira Mohammed проводила заняття та розмовні клуби зі студентами історичного факультету, факультету іноземної філології та усіма тими, хто хотіли покращити рівень розмовної англійської.

Відповідальність Аміри до своїх занять, використання нетрадиційних форм та методів роботи нікого не могло залишити байдужим, тому аудиторії у яких проходив «Speak Out», були завжди заповнені, а заняття тривали довше зазначеного часу.

Зі своєї сторони ми намагалися роботи все, щоб Аміра почувала себе як удома, бо чітко усвідомлювали, що наша країна, наша релігія, наша культура, історія та традиції є для неї новим світом. Саме тому наша гостя змогла побачити безмежну красу і спокій незабутньої Бакоти, відчути магію історії та природи Хотинської фортеці, а також на один день стати львів’янкою, доторкнутися до міста, яке зустрічає музикою, а проводжає душею.

У день вишиванки Аміра змогла символічно доторкнутися до генетичного коду нашого народу. Студенти історичного факультету подарували їй красиву вишивану сукню, а студентки факультету іноземної філології доповнили цей образ традиційними українськими елементами.

Хочемо подякувати ректору нашого вишу професору Копилову Сергію Анатолійовичу за допомогу у вирішенні питань, які забезпечили якісну роботу розмовного клубу. Дякуємо нашим студентам, які робили все, аби перебування Аміри в незнайомій та далекій для неї країні стало максимально комфортним та незабутнім: Діані Яцишин, Ігореві Карташову, Насті Красик, Анні Зубик, Максиму Панчуку, Анні Сторчовій, Артуру Святому та викладачам Лінгвістичного Аллі Хоптяр і Наталі Шенкнехт.

Amira Mohammed зізналась, що їй важко залишати красу нашої зеленої природи з її неповторними місцями та людьми. Ми стали друзями. Щирими, справжніми, вірними, які готові вислухати, допомогти, зрозуміти та відчути.     

Спочатку нас поєднала мова, а потім щира дружба. Вчіть мови, друзі!

Sunday, May 21, 2017 2:12:00 PM

When we talk about things that interest us ....  

Wednesday, May 17, 2017 8:11:00 PM

Khotyn. The magic of history and nature. 

 

Wednesday, May 17, 2017 8:05:00 PM
Page 7 of 18 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>