Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Адреса

м. Кам'янець-Подільський

вул. І. Огієнка, 61, каб. 305

 

 

Timetable

Pol1. A1

Н. Стахнюк

Вівторок

П’ятниця

15.00

313 ауд.

Ang1. A1

N.Slipachuk

Tuesday

 Thursday

5 p.m.

room 302

Ang1. A2

T. Storchova

Monday

Thursday

5.30 p.m.

room 313

Ang1. A2+

O. Mahdii

Monday

Thursday

5.30 p.m.

room 316

Ang1. B1

D. Bodnarchuk

Tuesday

Thursday

5.30 p.m.

room 317

Ang1. B2

K. Tymchuk

Wednesday

Friday

5 p.m.

room 317

Who is online

 • Membership Membership
  • New Today New Today 0
  • New Yesterday New Yesterday 1
  • Total Total 253
  • Newest Newest
      YulyaSavich
 • People Online People Online
  • Visitors Visitors 32
  • Members Members 0
  • Total Total 32

Лінгвістичний розпочинає формування груп 

Linguistic Centre invites everyone to attend courses of foreign languages (English/German/Polish). New and innovative teaching strategies, student-centered environment, variety of pair and group activities, teachers with internationally recognized qualification (TKT) and even more. Just come and experience it!
Posted by Diana Bodnarchuk Tuesday, August 28, 2018 6:15:00 PM

Some priceless moments from TKT training session  

Posted by Тетяна Сторчова Tuesday, July 17, 2018 9:23:00 AM

The TKT Course (Module 1) 

Як це було ...

Action, observation, reflection, convey, meaning, context, skills, focus on form, accuracy, part of speech, consolidation, extension, brainstorming, key words, expose, pick up, recall, highlight, schwa, secondary stress, word boundaries, minimal pairs, exponent, level of formality, register і так до безкінечності …

Нам надзвичайно пощастило… Нам – це кандидатам наук, доцентам, старшим викладачам, викладачам, магістрам та магістрантам, адже упродовж останнього тижня червня ми навчалися у Анастасії Рибак, засновниці Міжнародної спільноти SARGOI, директора з навчального процесу та міжнародно-сертифікованого тренера для викладачів (Cambridge Assessment English).

 Ми проходили інтенсивний курс до складання кембриджського іспиту з викладання англійської мови за допомогою тренінгового центру для викладачів від SARGOI International Community.

Module 1 міжнародно визнаного курсу The TKT Course (Teaching Knowledge Test) Language and background to language learning and teaching охоплював такі поняття як:

- термінологія опису граматичної, фонетичної та лексичної систем англійської мови, а також функцій мовлення;

- навички та вміння чотирьох видів мовної діяльності (письмо, аудіювання, читання та усне мовлення);

- теоретична база процесу оволодіння мовою і тим, що на цей процес впливає: мотивація, обсяг і способи подачі мовного матеріалу, презентація граматичних конструкцій; індивідуальні особливості учня (вік, індивідуальний навчальний стиль і здатність сприйняття, стратегії, наявність попереднього досвіду вивчення іноземної мови та ін.);

- аналіз помилок у мові студентів;

- індивідуальні потреби студента у вивченні іноземних мов;

- теорія викладання іноземної мови за допомогою різних методів і прийомів, а саме: способи презентації нового матеріалу, типи вправ і завдань, різні види контролю та ін.;

- методична термінологія для опису навчального процесу.

Складні методичні терміни та їх дефініції презентувалися Анастасією у надзвичайно цікавих інтерактивних формах. Робота в групах, парах, обговорення, дискусії, ‘Fitness’, ‘Spelling Bee’, ‘Reflection Bubbles’ нікого не залишали байдужим. Ми були активними учасницями навчання, практична спрямованість якого, перевершила усі наші сподівання. Нам назавжди запам’ятаються наші ролі: TKT Glossary Boss, Time Manager, Awesome Conclusion Maker, Thorough Proofreader, Ultra-Careful Note-Taker And Coordinator, Mysterious Inspector, Aha-Moment etc. Надзвичайно цікаві та захопливі заняття на основі новітніх європейських методик викладання тривалістю у три години впродовж шести насичених днів пролітали непомітно для кожної з нас.

Анастасія створила команду дружніх, небайдужих, активних, готових до професійного зростання викладачів, які відкриті до нових сучасних методик європейської спільноти освітян. Ми щасливі, що змогли стати її скромною частинкою. Анастасія навчила нас як синтезувати різні методи, як шукати нові можливості підвищити ефективність навчання кожного студента.

Наша група ТКТ (Алла Хоптяр, Анна Зубик, Діана Боднарчук, Інна Махович, Ірина Свідер, Катерина Тимчук, Наталя Мєлєкєсцева, Наталя Сліпачук, Наталя Фрасинюк, Олександра Магдій, Тетяна Мітроусова, Тетяна Олинець, Тетяна Сторчова) наприкінці липня готується складати іспит на сертифікацію набутих знань з Module 1.

І знову ж need, variety, motivating, integrated skills, interaction patterns, subjective task, test-teach-test, guided discovery, concept checking, PPP, TTT, STT, TBL, TPR, CLL, CLIL, learning strategies, feedback, paraphrasing, autonomous, maturity, developmental error, overgeneralisation, etc. 

Ladies and ladies, celebrate the moment! (Anastasiya Rybak)

Фото SARGOI International Community (facebook)

Monday, July 2, 2018 4:59:00 PM

Революційна методика викладання англійської від Анастасії Рибак 

Небайдужий викладач завжди розвивається та прагне досягти якісних показників у викладанні. Зрозуміти глибини міжнародних стандартів нині покликані фахівці, які володіючи великим міжнародним досвідом, шукають шляхи для особистого і професійного розвитку та надихають оточення до нових звершень у галузі освіти.

Однією із таких яскравих та неперевершених особистостей, які прагнуть змінити якість іншомовної освіти в Україні, є Анастасія Рибак – засновниця і генеральний директор мережі SARGOI International Community, директор із навчального процесу та сертифікований тренер для викладачів іноземних мов.

Досвід Анастасії Рибак вимірюється участю у таких потужних міжнародних заходах, як конференція для керівників освітніх закладів Inspiring School Leaders, 2017 (Cambridge University, England), міжнародна конференція для керівників мовних закладів EAQUALS, 2017 (Riga, Latvia), міжнародна конференція для викладачів англійської мови IH Barcelona, 2013 (Barcelona, Spain). З 2012 по 2014 рр. вона є виконавчим директором Транснаціональної Освітньої Групи в Україні. Анастасія бере участь у програмі з лідерства в американській освіті (Вашингтонська Академія Лідерства у Бізнесі та Дипломатії/ Вашингтон, Округ Колумбія та Нью-Йорк Сіті, 2014 р.), а також – у програмі управління департаменту іноземних мов та програми лідерства для тренування викладачів іноземних мов  (Барселона, Іспанія 2012/ IH Barcelona), програми з міжнародних методик викладання іноземних мов згідно університету Кембридж (Лондон, Великобританія 2009-2010/ Wimblеdon School of London and London Language Link School).

Навчальні курси, які пропонує Анастасія Рибак, дають змогу викладачам:

 •  Вивчати нові та інноваційні стратегії навчання;
 •  Підвищити рівень володіння англійською мовою в рамках EFL;
 •  Розуміти проблеми різних типів учнів у процесі вивчення ІМ;
 •  Удосконалюватися у формуванні середовища, орієнтованого на учнів та студентів;

Усі програми мають єдину мету: сприяти професійному розвитку вчителів та надихати їх до здобуття міжнародного досвіду.

Однією із таких навчальних програм, які реалізуватиме Анастасія Рибак у нашому виші з 25 по 30 червня 2018 року, є програма курсу підготовки до іспиту TKT(Cambridge Teaching Knowledge Testhttp://www.cambridgeenglish.org/teaching-english/teaching-qualifications/tkt/.

До надзвичайно цінної та методично корисної справи долучилися викладачі Лінгвістичного центру, кафедри англійської мови, кафедри теорії та методик початкової освіти, а також магістранти факультету іноземної філології. Учасниці опановуватимуть перший модуль курсу (18 год) (http://speakandgo.education), який спрямований на удосконалення навичок із методики викладання граматики англійської, лексики та її функцій.

Nota bene!

29 червня об 16.00 у 208 аудиторії Головного корпусу університетуАнастасія Рибак проведе семінар для викладачів та вчителів на тему Life-Work Balancefor Teachers&Educators. Запрошуються усі охочі.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdomI30D4S0BtUmbyxUJLDRiBTq6Y7GTPeFxg7H8PWPMO0xw/viewform

Friday, June 22, 2018 8:56:00 PM

Reasons to Learn English 

 • Англійська – найпопулярніша мова у світі.

Більше 1,3 млрд. людей розмовляють китайською, що робить цю мову незаперечним лідером. Однак англійська –  найпопулярніша мова у світі. Якщо китайською спілкуються тільки в КНР, то англійською говорить увесь світ!

Якщо ви ще не знаєте, чи варто вивчати англійську мову, то просто зверніть увагу на статистику. 196 країн світу офіційно визнали англійську другою мовою. Це мова дипломатії, бізнесу, науки та інших важливих сфер. Сьогодні 1,5 млрд. людей уже вільно володіють англійською і приблизно 1 млрд. людей починають її вивчати. Чи будете ви одним із них?

 • Англійська мова відкриває перед вами багато нових можливостей.

Вивчивши англійську, ви матимите змогу спілкуватися з людьми по всьому світу. Туризм, кіно, мистецтво, наука, інтернет та інші сфери стануть для вас доступнішими, більш відкритими. Розмовляючи англійською, ви зможете успішно саморозвитатися та ефективно реалізувати свій професійний, інтелектуальний, культурний потенціал. Адже з англійською вам відкривається весь світ!

 • Англійська – це доступ до кращої світової літератури.

Якщо ви любите читати й постійно цікавитеся чимось новим, то вам можна не пояснювати, навіщо потрібно вивчати англійську мову. Адже роботи найкращих і найвідоміших письменників передусім перекладають англійською. А читання відомих авторів в оригіналі не можна порівняти із перекладеним текстом.

 • Вся медіа сфера побудована на англійській.

Кращі TV-передачі, розважальні програми, фільми та музика транслюються англійською мовою, адже на Заході і в Європі шоу-бізнес розвивається з давніх-давен.

Окрім того, фільми можна тоді дивитися без перекладу. Харизма акторів передається краще в оригінальному озвученні, а не в дубляжі. Ну й звичайно, музика. Набагато приємніше розуміти те, про що співає артист. Ви здивуєтеся, наскільки змінюються пісні, коли вам відкриється сенс оригінального тексту.

 • Англійська легка в засвоєнні.

Англійський алфавіт простіший, ніж в інших мовах. Тут немає малюнків, специфічних знаків і складних правил. Окрім того, багато людей вважають, що англійська мова легша від української. І ви можете легко переконатися в цьому на практиці.

 • Спілкування з людьми зі всієї планети.

Вивчивши англійську, ви швидше знайдете друга за інтересами. Якщо ви захоплюєтеся серфінгом, екстремальним спортом, проектуванням кораблів, програмуванням, то ви легко можете знайти співрозмовників на спеціальних форумах та в соціальних мережах.

Якщо ви не знаєте, чому треба вивчати англійську мову, то просто уявіть, скільки нових друзів і можна знайти в соцмедіа. Навіть просте спілкування через Skype з людиною з іншої країни викликає масу нових емоцій.

 • Англійська – це чудове хобі.

Вивчати англійську можна нескінченно! Сленги, особливості мови, фразеологізми, дієслова, лексичні конструкції – все це робить англійську найпопулярнішою мовою у світі.

Якщо вивчення мови стане для вас хобі, тоді у вас покращиться пам’ять, з’явиться нова мотивація, розшириться кругозір, збагатиться словниковий запас. Тому, коли ви задумуєтеся, чи вчити англійську, знайте: навчання зробить вас кращими.

 • Вивчення англійської — це дуже веселий процес.

У мережі є купа сайтів і ресурсів для навчання англійської мови в ігровій формі. Всього кілька хвилин на день, і через місяць ваш словниковий запас збільшиться на 1000 слів. Вивчивши всього кілька нових правил, ви зможете навіть говорити на загальні теми.

Як тільки ваш рівень у вивченні мови хоч трохи підвищиться, тоді ви можете вивчати англійську разом із носіями мови з США, Англії, Канади та інших країм. Для цього є багато ресурсів, а також популярні соціальні мережі. Ви не повірите, скільки може бути спільного поміж людей, котрі живуть по один та по інший бік Землі. І це справді вражає!

Олександра Магдій

Tuesday, June 12, 2018 4:24:00 PM

До В2 готові! 

Learn English! Learn through English! Learn about English!

Навчально-методична база Лінгвістичного поповнилася новим якісним виданням Global видавництва Macmillan. Комплекс складається із підручників для студентів, робочого зошита, книги для вчителя та аудіо дисків. Усі матеріали корелюють із рівнем В2 (Upper Intermediate) відповідно до CEF.

Зокрема, підручник для студента (coursebook) призначений для поглибленого вивчення англійської мови та містить десять частин. Основу текстів для Reading та Listening становлять класичні та сучасні художні твори, а також пізнавальний матеріал з елементами порівняльного аналізу культур. У розділі Writingпредставлені зразки письмових робіт, які спрямовані на розвиток навичок ділового листування, а також на виконання завдань на структурний і стилістичний аналіз письмового тексту. Розділ Functional Language містить мовні кліше і стратегії усного повсякденного, академічного та ділового спілкування. Coursebook також презентує граматичний довідник і тексти аудіо-вправ.

Робочий зошит  (workbook) спрямований на закріплення навичок та переважно призначений для обов’язкового виконання домашніх завдань.

Матеріали книги для вчителя (teacher’s book) дозволяють правильно алгоритмізувати заняття та максимально ефективно використати усі складники комплексу. Варто зазначити, що teacher’s book є надзвичайно цінним джерелом нашого методичного зростання.

Усі матеріали coursebook та workbook супроводжуються автентичними аудіо та відео матеріалами, без яких вивчення мови не видається можливим.

Якісний методичний продукт завжди є викликом, адже його наповнення вимагає від нас наполегливої праці. Ad rem!

Friday, May 25, 2018 3:58:00 PM

Чергове вручення свідоцтв у Лінгвістичному 

14 травня у Лінгвістичному центрі відбулася чергова урочиста подія – вручення свідоцтв про навчання. Цього разу нашими бенефіціантами були слухачі, які опановували англійську мову рівнів elementary (A2), pre-intermediate (B1.1), intermediate (B1).

Усі запрошені слухачі виконали навчальну програму відповідного рівня, склали усі тести (10 Unit tests, 3 ProgressTests, Final test),виявили себе активними учасниками аудиторних занять та course блогів своїх груп на сайті LC etc.

У дружній англомовній та водночас урочистій атмосфері ми пригадали як розпочалося навчання у групах (вересень 2017), як проходили заняття, як  розвивалися комунікативні вміння наших студентів, адже їх успіх для нас є найбільшою подякою.

Особливо цінними були привітання наставниць груп – Анастасії Дубінської, Олександри Магдій та Валентини Остапенко. Варто зауважити, що нами вперше цього року було зорганізоване навчання групи рівня intermediate, якою опікувалася досвідчена, відповідальна та надзвичайно компетентна у своїй справі Валентина Остапенко.

We are so proud of you. Fly high. Congratulations! 

Wednesday, May 16, 2018 3:10:00 PM

A student-centred environment: новий досвід – нові можливості 

‘For SARGOI – teaching is not just a job but a vocation, taken up by those who really care about making a difference to both individuals and society as a whole. Here we all understand how vital teachers are, and share the values of co-learning and co-development.’

Anastasiya Rybak,

Founder, DoS

Час, креативне мислення та можливості якісної співпраці є основою професійного зростання викладача іноземної мови. Це змогли відчути викладачі Лінгвістичного центру Алла Хоптяр та Тетяна Сторчова, які впродовж двох надзвичайно насичених днів опановували тонкощі мистецтва викладання англійської в умовах student-centred environment.

Така можливість була надана міжнародною спільнотою SARGOI International Community, яка десять років поспіль успішно функціонує на теренах України та закордоном. Засновницею та генеральним директором мережі SARGOI є Анастасія Рибак, яка є сертифікованим тренером для викладачів іноземних мов. Анастасія вдало поєднує особистий та професійний досвід із розкриттям талантів викладачів іноземних мов. Бажання змінити якість мовної освіти в Україні своїм результатом має безліч спеціалізованих програм, які реалізує Анастасія Рибак, зокрема програми з міжнародних методик викладання іноземних мов згідно з університетом Кембридж (Лондон, Великобританія/ Wimbledon School of London and London Language Link School)

 

Досвід, отриманий викладачами Лінгвістичного, є неоціненним скарбом, який посіє зерна у використанні сучасних нових підходів у викладанні іноземних мов. Нові віяння відчують не лише студенти Лінгвістичного, але й студенти університету, які опановують свої фахові дисципліни.

Сильні та дієві мрії відкривають всі шляхи.

Tuesday, May 8, 2018 10:32:00 AM

В1 завершено 

У Лінгвістичному завершено навчання першої групи, яка працювала на рівні intermediate (B1) відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій (European Council for Modern Languages).

Кожний із трьох рівнів (А, В, С), який визначений документом Ради Європи, характеризується ступенем сформованості комунікативних умінь, варіативністю цілей та способів мовленнєвого спілкування, якістю мовленнєвого висловлювання, нормативністю мовного оформлення тексту, швидкістю мовлення, ступенем самостійності/свободи.

Рівень В1 спрямований на повноцінну інтеракцію за умови чіткого та нормативного мовлення. Зазначений рівень передбачає, що особа:

 • може розуміти основний зміст на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо;
 • може вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається;
 • може просто і зв'язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів;
 • може описати досвід, події, сподівання, мрії etc.

Слухачі упродовж 100 аудиторних годин та великої кількості годин самостійної роботи на основі 46 vocabulary sections, 10 extracts from famous novels, 37 explanations of English grammar, 10 functional English lessons, 15 accents from around the world in Global voices, 200 audio clips, 30 video clips, 150 interactive activities, 100s of curious and interesting facts опановували теми ‘Language & Culture’, ‘Lives & Legends’, ‘Hot & Cold’, ‘Friends & Strangers’, ‘Law & Order’, ‘Seen & Heard’, ‘Supply & Demand’, ‘Lost & Found’, ‘Love & Hate’, ‘Beginnings & Endings’.   

Позаду 10 онлайн тестувань, робота у course блозі на сайті Лінгвістичного http://lc.kpnu.km.ua/ та безліч позитивних емоцій від роботи у дружній групі, спілкування з цікавими іноземними волонтерами, та відчуття успіху у вивченні англійської мови.

Наставницею групи упродовж навчального року була Валентина Остапенко, яка своїм ентузіазмом, надзвичайною відповідальністю та високим рівнем володіння мови, змогла досягти поставленої мети – рівень англійської В1 у слухачів групи.

Фінальне тестування відбулося 25 квітня 2018 року, яке проходило у три етапи: говоріння, письмо та онлайн.

Відгуки та поради наших слухачів:  

 

Анна Зубик, Тетяна Докучина:

If you want to do well on this course, you should attend all your classes, do all your homework, watch all your videos and write comments.

Юлія Продан, Ольга Королюк

We really liked different speaking tasks and discussions in the course.

One more thing, don’t give up and don’t be lazy!

 

Анна Сторчова, Артем Грачов

We were students on this course last year. To a student who is taking this course next year: ‘Be careful of grammar, vocabulary, listening, speaking, reading, writing and TESTS, of course (joke!). Anyway, we hope you will enjoy the course. Good luck! 

Thursday, May 3, 2018 4:00:00 PM

Goodbyes are never easy ...  

Erin, our dear friend, thanks for your volunteering and these two amazing years with you!

Thursday, April 26, 2018 8:44:00 PM
Page 3 of 20 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>