Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Адреса

м. Кам'янець-Подільський

вул. І. Огієнка, 61, каб. 312

Who is online

  • 0
  • 0
  • 302
  • Podria10

  • 8
  • 0
  • 8

Доторкнулись до китайської культури та повчились мови

Чернівці/11.11.2016

Провідний фахівець Лінгвістичного Центру К-ПНУ імені Івана Огієнка Анна Зубик відвідала 5 майстер-класів, присвячених китайській мові та культурі (китайська каліграфія, особливості китайської вимови, вирізання із паперу та плетіння китайських вузлів, художній розпис театральних масок та практика використання китайських паличок). Зустріч у Чернівцях провели 10 представників Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету. Також під час зустрічі делегація з Китаю представила народні пісні, танці та провела вікторини для гостей. 
Мета створення Інституту Конфуція в Україні:
- Розширення і зміцнення дружби, взаєморозуміння і співпраці між Україною і Китайською Народною Республікою (КНР) в галузі освіти, науки і культури;
- Викладання китайської мови цільовим групам;
- Розповсюдження знань про традиції, історію, літературу та мистецтво Китаю.
Дякуємо представникам Інституту Конфуція за можливість познайомитись з східною культурою, а також набути нових технологій навчання іноземних мов.

Наша Ang2.A2 пройшла своє друге тестування онлайн.

Молодці! Готуймося до speaking та writing! Respect к.філол.н. Наталі Шенкнехт.

SPEAKING CLUB (A1, A2). Today we had Speed English with Erin Hutchins.

We break Language Barrier with a help of native speaker. Thank you, Erin! It was fun and useful!

Перше Пробне Показове Заняття з англійської для викладачів нашого вишу

Володіння англійською для універитетського викладача ХХІ століття необхідне для того, щоб викладач міг:
1) ефективно займатися науковою діяльністю;
2) отримувати найсвіжішу інформацію;
3) спілкуватися з англомовними колегами та студентами;
4) бути бажаним візитером в закордонних установах під час стажування, участі в академічних обмінах, стипендіях;
5) NB! важливим є право української молоді навчатися у викладачів, які спроможні інтегруватися у сучасні освітні тенденції та передати студентам актуальні знання.

Відбулося перше пробне відкрите заняття для викладачів нашого вишу рівня А1+. Учасники заняття змогли відчути і побачити усі переваги сучасних інтерактивних методик навчання англійської мови, запропонованих Оксаною Лівіцькою.

 

 

 

 

Speaking Club. Drawing and speaking activities.

English Speaking Club with Erin Hutchins is a great place to improve your English speaking skills and make new friends! Join us on Wednesdays at 17:00! Room 316.

 

 

 

Наша дебютна "Майстерня" відбулася!

20.10.2016

Олеся Барбанюк і її "Blended Learning".  Олеся Барбанюк презентувала теоретичні та практичні аспекти застосування нового методу у викладанні іноземної мови – Blended learning. Суть методу полягає у використанні teacher led, printed, computer-mediated та web-based instructions. Викладач назвала і проаналізувала основні принципи успішного застосування технологій в процесі викладання англійської мови для слухачів Лінгвістичного центру рівня А1 (Beginner), а також продемонструвала як саме на рівні інтернет-ресурсів здійснюється дистанційна співпраця і контроль слухачів.

Наталя Шенкнехт та "Communication Through Interaction". Інтеракція – це не тільки обмін інформацією, але й організація спільних дій на основі англомовної комунікації. Темою, запропонованого Наталією формату спілкування «у дії», було обрано «English is …». Учасники майстер-класу дискутували щодо проблем «Чому важлива мова?», «Чи кожен повинен спілкуватися англійською?», «Чому англійська?» тощо.

Алла Хоптяр та "Watching A Video". Алла Хоптяр продемонструвала майстер-клас щодо використання відео на заняттях з англійської мови. Цікавий інформативний матеріал, майстерний педагогічний підхід, створення позитивної робочої атмосфери – це ті риси, що вирізняють роботу цього досвідченого педагога.  Аллі Хоптяр вдалося досягти основної навчальної мети – активної комунікації учасниць  майстер-класу англійською мовою на гарному кваліфікаційному рівні.

 

English Speaking Club. Beginner and elementary groups.

Wednesday, 12.10.2016

Page 27 of 33 << < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>