Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Адреса

м. Кам'янець-Подільський

вул. І. Огієнка, 61, каб. 312

Who is online

  • 0
  • 0
  • 302
  • Podria10

  • 13
  • 0
  • 13

Безкоштовні розмовні клуби англійської мови (А1-А2+). Запрошуємо слухачів, студентів, викладачів

Це не лише практика англійської, але й нові знання, щирі емоції та море позитиву!

Docendo discimus

Процес навчання іноземних мов - це ланцюжок надзвичайно відповідальних, обгрунтованих та спроектованих методичних кроків, траєкторія яких має узгоджуватись як із особистісними когнітивними стилями осіб, які опановують мову, так із характеристиками та дескрипторами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Саме для цього ми і навчаємось, адже уніфікована методика без урахування стартових можливостей учнів/студентів/слухачів не є ефективною. 

У нас команда небайдужих фахівців із бажанням розвиватись, удосконалюватись та дарувати радість і захоплення людям від навчального процесу, який спрямований на ефективний результат.

       

Порада № 2 для ефективного вивчення іноземної мови

Займайся регулярно, але не тривало. Якщо не можеш виділити упродовж дня одну годину - це навіть на краще! Присвячуй навчанню по 15 хвилин чотири рази на день - під час поїздки у місцевому транспорті, обідньої перерви, прогулянки, вечірнього релаксу.

Порада №1 для ефективного вивчення іноземної мови

Ab ovo змініть мову меню телефону з української на іноземну, яку вивчаєте. А потім спробуйте писати друзям повідомлення у Viber, Messenger etc. іноземною (вони Вас зрозуміють, не бійтеся).

 

What We Learn With Pleasure We Never Forget.

Сьогодні ми не лише розвивали мовленнєві вміння, але й творили new country with its culture and traditions. Thanks, Erin! It was fantastic!

Наші розмовні клуби з носіями продовжуються ...

Щосереди о 17.15 у 316 ауд. центрального корпусу нашого вишу волонтерка Корпусу Миру США Erin Hutchins чекатиме на вас. Умова - рівень англійської В1. Безкоштовно.Тема «Language & Culture”

Page 20 of 33 << < 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 30 > >>