Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Адреса

м. Кам'янець-Подільський

вул. І. Огієнка, 61, каб. 305

 

 

Timetable

Ang1. A1

N.Slipachuk

Tuesday

 Thursday

5 p.m.

room 302

Ang1. A2

T. Storchova

Monday

Thursday

5.30 p.m.

room 313

Ang1. A2+

O. Mahdii

Monday

Thursday

5.30 p.m.

room 316

Ang1. B1

D. Bodnarchuk

Tuesday

Thursday

5.30 p.m.

room 317

Ang1. B2

K. Tymchuk

Wednesday

Friday

5 p.m.

room 317

Who is online

 • Membership Membership
  • New Today New Today 2
  • New Yesterday New Yesterday 3
  • Total Total 244
  • Newest Newest
      Mariana Leontyuk
 • People Online People Online
  • Visitors Visitors 31
  • Members Members 0
  • Total Total 31

Англійська від волонтерки AIESEC  

Вона ніколи не бачила снігу, але одного квітневого ранку змогла його ловити долонями. Вона радіє свіжій зелені, ніжному цвітінню дерев та першим весняним квітам. Вона любить людей та світ і вона наша волонтерка. Знайомтесь, це Аміра Мохамед.

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC 20 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартував проект Розмовний клуб Speak out, який триватиме впродовж шести тижнів на базі Лінгвістичного центру.

Метою проекту є сприяння у вивченні англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі. До участі у реалізації проекту долучилась іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка є старанною студенткою третього курсу одного із престижних факультетів Каїрського університету.

Досконалий рівень англійської, індивідуальний підхід до навчання, відповідальність до підготовки та проведення занять є основою успішної реалізації проекту за участі Аміри Мохамед.   

20 квітня відбулася зустріч волонтерки із ректором вишу Сергієм Копиловим, на якій вона подякувала Сергію Анатолійовичу за надану можливість перебувати у нашій університетській спільноті та бути корисною учасницею освітнього процесу.

21 квітня відчути ефект комунікативних методик навчання англійської, доторкнутись до культури та історії Єгипту та зрозуміти, що знання мови долають усі кордони, змогли студенти історичного факультету, де Аміра розпочала свою роботу та успішно провела два заняття зі студентами другого курсу. За підтримки декана історичного факультету Володимира Дубінського такі заняття (рівня А2-В1.1.) проходитимуть щочетверга о 9.30 та 11.25 (20 ауд.).

Наразі формується розклад занять та розмовних клубів для студентів факультету іноземної філології та інших факультетів нашого вишу.

 

Для довідок звертатися за адресою:  К-ПНУ  ім. І. Огієнка, вул. Огієнка, 61, каб. 305  (Лінгвістичний центр/Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків).  

Thursday, April 20, 2017 9:59:00 PM

Start 

Старт проекту Розмовний клуб "Speak out" у К-ПНУ імені Івана Огієнка у рамках міжнародної програми стажувань AIESEC. Сьогодні до нас завітала іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка проводитиме заняття та розмовні клуби з англійської мови для учасників освітнього процесу нашого вишу (студентів, слухачів, викладачів). NB! Наразі формуємо групи. Розклад вже незабаром.

Wednesday, April 19, 2017 6:45:00 PM

Розмовні клуби з Ерін продовжуються.................................. 

Щосереди раді бачити усіх, хто хоче удосконалити свої комунікативні вміння. 17.00 (ауд. 316)

Tuesday, April 18, 2017 7:26:00 PM

Міжнародна програма стажувань AIESEC стартує у виші 

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC з 17 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартуватиме проект Розмовний клуб “Speak out, який діятиме упродовж шести тижнів.

Метою проекту є сприяння вивчення англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі.

До участі у реалізації проекту долучається іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка проводитиме заняття та розмовні клуби з англійської мови для учасників освітнього процесу нашого вишу (студентів, слухачів, викладачів).

Запрошуємо усіх тих, хто бажає покращити свій рівень англійської та розширити свій міжкультурний кругозір.

 

Для довідок звертатися за адресою:

К-ПНУ  ім. І. Огієнка

вул. Огієнка, 61, каб. 305 

Friday, April 14, 2017 10:07:00 PM

Congratulations! You are the best! 

Friday, April 14, 2017 10:04:00 PM

Увага! Вручення свідоцтв про навчання відбудеться 11 квітня о 15.00 у конференц-залі (208 ауд.) головного корпусу нашого вишу 

Запрошуємо усіх слухачів/слухачок, які успішно пройшли фінальне тестування, а також усіх тих, хто бажає у майбутньому покращити свій рівень іноземної з командою Лінгвістичного!

Thursday, April 6, 2017 8:22:00 PM

Quote of the Week 

Thursday, March 30, 2017 7:22:00 PM

Чергове вручення свідоцтв про навчання. Група Ang3.A1. Наставниця - Ірина Казимір 

Дякуємо усім за якісну працю, командний дух та здорові емоції!

Iryna Kazymir speaks at awarding   A1 certificates: on finishing A1 level at English language classes I congratulate you. Staying here I have a strong desire to admit that you were great. All of you.  You are great despite your mistakes. You are obviously the first and the best group I will ever have.  While we were having our classes we worked together: I taught you and you taught me. Thank you. On this wonderful day when we are gathered together to celebrate your academic success I want you to remember that with a lot of hard work and a good education anything is possible. You have the right to be exactly who you are. Don't give up. Be empowered. Don't be afraid. Be focused. Be determined. Be hopeful. Be empowered. I wish you all very good lives and every success. Thank you very much.

 

 

 

Wednesday, March 22, 2017 9:56:00 PM

Польська - це перспективно та цікаво! 

13 березня у Лінгвістичному відбулося чергове вручення свідоцтв про навчання

13 березня у Лінгвістичному відбулося чергове вручення свідоцтв про навчання. Цього разу документи отримала група Pol1.A1, яка опановувала польську мову рівня А1. Позаду п’ять місяців наполегливої праці слухачів, їх невтомної наставниці Наталі Стахнюк та загалом дружньої команди Лінгвістичного.

Сорок занять з базової польської граматики, лексики, фонетики, орфографії, десять онлайн тестувань з різних видів мовленнєвої діяльності, розмовні клуби з пані Віславою Каліста та неймовірна атмосфера занять дозволили досягти запланованих результатів.

Вітаємо наших бенефіціантів: Веселовську Алойзу, Веселовську Єлизавету, Глушковецького Анатолія, Данкевича Сергія, Іванюк Тетяну, Поліщука Михайла, Сівіцьку Юлію, Сиркизюк Лілію.

Віримо, що здобутий у нелегкій праці рівень комунікативної компетентності стане у нагоді усім слухачам та слугуватиме фундаментом для подальших життєвих звершень.

Monday, March 13, 2017 10:42:00 PM
Page 10 of 19 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>