Лінгвістичний Центр К-ПНУ

 

Posts From October, 2016

Наша дебютна "Майстерня" відбулася!

20.10.2016

Олеся Барбанюк і її "Blended Learning".  Олеся Барбанюк презентувала теоретичні та практичні аспекти застосування нового методу у викладанні іноземної мови – Blended learning. Суть методу полягає у використанні teacher led, printed, computer-mediated та web-based instructions. Викладач назвала і проаналізувала основні принципи успішного застосування технологій в процесі викладання англійської мови для слухачів Лінгвістичного центру рівня А1 (Beginner), а також продемонструвала як саме на рівні інтернет-ресурсів здійснюється дистанційна співпраця і контроль слухачів.

Наталя Шенкнехт та "Communication Through Interaction". Інтеракція – це не тільки обмін інформацією, але й організація спільних дій на основі англомовної комунікації. Темою, запропонованого Наталією формату спілкування «у дії», було обрано «English is …». Учасники майстер-класу дискутували щодо проблем «Чому важлива мова?», «Чи кожен повинен спілкуватися англійською?», «Чому англійська?» тощо.

Алла Хоптяр та "Watching A Video". Алла Хоптяр продемонструвала майстер-клас щодо використання відео на заняттях з англійської мови. Цікавий інформативний матеріал, майстерний педагогічний підхід, створення позитивної робочої атмосфери – це ті риси, що вирізняють роботу цього досвідченого педагога.  Аллі Хоптяр вдалося досягти основної навчальної мети – активної комунікації учасниць  майстер-класу англійською мовою на гарному кваліфікаційному рівні.

 

English Speaking Club. Beginner and elementary groups.

Wednesday, 12.10.2016

English Speaking Club for beginner and elementary groups with Erin Hutchins

topic "Just Start", Wednesday, 5 p.m., room 316

Запрошуємо усіх слухачів pre-intermediate groups (Ang1.A2.2-B1.1; Ang2.A2.2-B1.1)

на Speaking Club з волонтеркою Корпусу Миру Erin Hutchins

Пробне заняття з німецької мови

28 вересня 2016 року пройшло пробне заняття з німецької мови, яке фахово провела викладач кафедри німецької мови Марина Микуляк. На занятті були використанні індивідуальні, групові та парні форми роботи. Зокрема, знайомство з слухачами проходило у формі гри, а презентація лексичного матеріалу супроводжувалась роботою із роздатковим матеріалом. Учасникам заняття було запропоновано перегляд відеофільму „Guten Tag! Grüß Gott!“. Динамічність та емоційність заняття сприяли ефективному запам’ятовуванню мовного матеріалу, що спонукало слухачів до мовлення як репродуктивного, так і творчого (продуктивного) характеру, мотивувало для подальшого вивчення німецької мови.
Декілька слів про наставницю. Марина Микуляк неодноразово була учасницею курсів підвищенні кваліфікації для викладачів вищих навчальних закладів, зокрема у Гейдельберзькому університеті, Німеччина. У 2015 році отримала стипендію від Гете інституту та пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації викладачів німецької мови з теми «Проектна робота у вищій школі» у місті Мангайм, Німеччина. Є членом АУГ (Асоціації Українських Германістів), а також володаркою сертифікату рівня С1. Отож, запрошуємо усіх охочих на навчання! Наразі триває формування групи рівня А1 з наставницею Мариною Микуляк!

http://lc.kpnu.km.ua/Blog/ViewArchive.aspx?month=10&year=2016&pageid=1&mid=2