Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Революційна методика викладання англійської від Анастасії Рибак

Небайдужий викладач завжди розвивається та прагне досягти якісних показників у викладанні. Зрозуміти глибини міжнародних стандартів нині покликані фахівці, які володіючи великим міжнародним досвідом, шукають шляхи для особистого і професійного розвитку та надихають оточення до нових звершень у галузі освіти.

Однією із таких яскравих та неперевершених особистостей, які прагнуть змінити якість іншомовної освіти в Україні, є Анастасія Рибак – засновниця і генеральний директор мережі SARGOI International Community, директор із навчального процесу та сертифікований тренер для викладачів іноземних мов.

Досвід Анастасії Рибак вимірюється участю у таких потужних міжнародних заходах, як конференція для керівників освітніх закладів Inspiring School Leaders, 2017 (Cambridge University, England), міжнародна конференція для керівників мовних закладів EAQUALS, 2017 (Riga, Latvia), міжнародна конференція для викладачів англійської мови IH Barcelona, 2013 (Barcelona, Spain). З 2012 по 2014 рр. вона є виконавчим директором Транснаціональної Освітньої Групи в Україні. Анастасія бере участь у програмі з лідерства в американській освіті (Вашингтонська Академія Лідерства у Бізнесі та Дипломатії/ Вашингтон, Округ Колумбія та Нью-Йорк Сіті, 2014 р.), а також – у програмі управління департаменту іноземних мов та програми лідерства для тренування викладачів іноземних мов  (Барселона, Іспанія 2012/ IH Barcelona), програми з міжнародних методик викладання іноземних мов згідно університету Кембридж (Лондон, Великобританія 2009-2010/ Wimblеdon School of London and London Language Link School).

Навчальні курси, які пропонує Анастасія Рибак, дають змогу викладачам:

 •  Вивчати нові та інноваційні стратегії навчання;
 •  Підвищити рівень володіння англійською мовою в рамках EFL;
 •  Розуміти проблеми різних типів учнів у процесі вивчення ІМ;
 •  Удосконалюватися у формуванні середовища, орієнтованого на учнів та студентів;

Усі програми мають єдину мету: сприяти професійному розвитку вчителів та надихати їх до здобуття міжнародного досвіду.

Однією із таких навчальних програм, які реалізуватиме Анастасія Рибак у нашому виші з 25 по 30 червня 2018 року, є програма курсу підготовки до іспиту TKT(Cambridge Teaching Knowledge Testhttp://www.cambridgeenglish.org/teaching-english/teaching-qualifications/tkt/.

До надзвичайно цінної та методично корисної справи долучилися викладачі Лінгвістичного центру, кафедри англійської мови, кафедри теорії та методик початкової освіти, а також магістранти факультету іноземної філології. Учасниці опановуватимуть перший модуль курсу (18 год) (http://speakandgo.education), який спрямований на удосконалення навичок із методики викладання граматики англійської, лексики та її функцій.

Nota bene!

29 червня об 16.00 у 208 аудиторії Головного корпусу університетуАнастасія Рибак проведе семінар для викладачів та вчителів на тему Life-Work Balancefor Teachers&Educators. Запрошуються усі охочі.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdomI30D4S0BtUmbyxUJLDRiBTq6Y7GTPeFxg7H8PWPMO0xw/viewform

Reasons to Learn English

 • Англійська – найпопулярніша мова у світі.

Більше 1,3 млрд. людей розмовляють китайською, що робить цю мову незаперечним лідером. Однак англійська –  найпопулярніша мова у світі. Якщо китайською спілкуються тільки в КНР, то англійською говорить увесь світ!

Якщо ви ще не знаєте, чи варто вивчати англійську мову, то просто зверніть увагу на статистику. 196 країн світу офіційно визнали англійську другою мовою. Це мова дипломатії, бізнесу, науки та інших важливих сфер. Сьогодні 1,5 млрд. людей уже вільно володіють англійською і приблизно 1 млрд. людей починають її вивчати. Чи будете ви одним із них?

 • Англійська мова відкриває перед вами багато нових можливостей.

Вивчивши англійську, ви матимите змогу спілкуватися з людьми по всьому світу. Туризм, кіно, мистецтво, наука, інтернет та інші сфери стануть для вас доступнішими, більш відкритими. Розмовляючи англійською, ви зможете успішно саморозвитатися та ефективно реалізувати свій професійний, інтелектуальний, культурний потенціал. Адже з англійською вам відкривається весь світ!

 • Англійська – це доступ до кращої світової літератури.

Якщо ви любите читати й постійно цікавитеся чимось новим, то вам можна не пояснювати, навіщо потрібно вивчати англійську мову. Адже роботи найкращих і найвідоміших письменників передусім перекладають англійською. А читання відомих авторів в оригіналі не можна порівняти із перекладеним текстом.

 • Вся медіа сфера побудована на англійській.

Кращі TV-передачі, розважальні програми, фільми та музика транслюються англійською мовою, адже на Заході і в Європі шоу-бізнес розвивається з давніх-давен.

Окрім того, фільми можна тоді дивитися без перекладу. Харизма акторів передається краще в оригінальному озвученні, а не в дубляжі. Ну й звичайно, музика. Набагато приємніше розуміти те, про що співає артист. Ви здивуєтеся, наскільки змінюються пісні, коли вам відкриється сенс оригінального тексту.

 • Англійська легка в засвоєнні.

Англійський алфавіт простіший, ніж в інших мовах. Тут немає малюнків, специфічних знаків і складних правил. Окрім того, багато людей вважають, що англійська мова легша від української. І ви можете легко переконатися в цьому на практиці.

 • Спілкування з людьми зі всієї планети.

Вивчивши англійську, ви швидше знайдете друга за інтересами. Якщо ви захоплюєтеся серфінгом, екстремальним спортом, проектуванням кораблів, програмуванням, то ви легко можете знайти співрозмовників на спеціальних форумах та в соціальних мережах.

Якщо ви не знаєте, чому треба вивчати англійську мову, то просто уявіть, скільки нових друзів і можна знайти в соцмедіа. Навіть просте спілкування через Skype з людиною з іншої країни викликає масу нових емоцій.

 • Англійська – це чудове хобі.

Вивчати англійську можна нескінченно! Сленги, особливості мови, фразеологізми, дієслова, лексичні конструкції – все це робить англійську найпопулярнішою мовою у світі.

Якщо вивчення мови стане для вас хобі, тоді у вас покращиться пам’ять, з’явиться нова мотивація, розшириться кругозір, збагатиться словниковий запас. Тому, коли ви задумуєтеся, чи вчити англійську, знайте: навчання зробить вас кращими.

 • Вивчення англійської — це дуже веселий процес.

У мережі є купа сайтів і ресурсів для навчання англійської мови в ігровій формі. Всього кілька хвилин на день, і через місяць ваш словниковий запас збільшиться на 1000 слів. Вивчивши всього кілька нових правил, ви зможете навіть говорити на загальні теми.

Як тільки ваш рівень у вивченні мови хоч трохи підвищиться, тоді ви можете вивчати англійську разом із носіями мови з США, Англії, Канади та інших країм. Для цього є багато ресурсів, а також популярні соціальні мережі. Ви не повірите, скільки може бути спільного поміж людей, котрі живуть по один та по інший бік Землі. І це справді вражає!

Олександра Магдій