Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Preparation for Pearson Test

Щоб впевнено заговорити англійською мовою, вивчити цікаві фрази, навчитися добре сприймати сказане на слух і вдосконалити вимову, потрібно намагатися спілкуватися англійською якомога більше. Однак, для цього зовсім необов’язково їхати до Великобританії або в США. Занурюватися в англомовне середовище цілком успішно можна і вдома під час карантину.

За допомогою платформ Google Meet, Zoom, BigBlueButton проводимо зустрічі з людьми, які об’єднанні любов’ю до англійської мови та бажанням успішно підготуватись до проходження міжнародного іспиту Pearson Test of English General.

Спілкуючись в такому форматі з колегами і друзями, дізнаємось багато загальноприйнятих розмовних фраз, перестаємо соромитися своєї вимови і розширюємо словниковий запас.

 

Preparation for Pearson Test

Pearson Test of English General складається з письмової та усної частин. Усний тест - це взаємодія між екзаменатором та кандидатом. Він складається з трьох блоків: монологу, рольвої гри та опису картинки.

Для ефективнішої підготовки наших викладачів до проходження міжнародного тесту рівня B2, проводимо в такому форматі і наші Speaking clubs. 'Shopping' - тема, яку обрали для обговорення цього разу.
Дискутували про особливості чоловічого та жіночого шопінгу, переваги та недоліки покупок в Інтернеті, спробували себе в ролях продавців та покупців, а також описували фото з курйозними моментами, які можуть трапитись під час покупок.

 

 

 

STAY AT HOME AND LEARN ENGLISH WITH PLEASURE!

STAY AT HOME AND LEARN ENGLISH WITH PLEASURE!

Лінгвістичний центр розширює можливості та в умовах карантину переформатовує свою діяльність у напрямку розвитку міжнародної співпраці Університету.

Сьогодні заступники деканів з міжнародних зв'язків разом зі своїми наставницями Наталією Сліпачук та Наталею Двулят вдосконалювали навички володіння англійською мовою рівня B1.

The first lesson that our learners got is how to introduce yourself in English.

Такі он-лайн зустрічі не лише розвиватимуть мовленнєві навички, але й продукуватимуть нові ідеї співпраці.
Отож, до плідної комунікації та цікавих ідей!