Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Від волонтерства до дружби. Як це було …

Її «добрий день», «дякую» та «бувай» звучало так мило, що це завжди викликало щиру посмішку. Її неймовірно красиві очі заворожували усіх, а її широка душа розкривала наші нові горизонти …

Це був перший досвід Лінгвістичного центру у рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC. Розмовний клуб «Speak Оut» у нашому виші відбувся завдяки участі у ньому єгиптянської студентки Аміри Мохамед Фоуад Амін.

Amira Mohammed проводила заняття та розмовні клуби зі студентами історичного факультету, факультету іноземної філології та усіма тими, хто хотіли покращити рівень розмовної англійської.

Відповідальність Аміри до своїх занять, використання нетрадиційних форм та методів роботи нікого не могло залишити байдужим, тому аудиторії у яких проходив «Speak Out», були завжди заповнені, а заняття тривали довше зазначеного часу.

Зі своєї сторони ми намагалися роботи все, щоб Аміра почувала себе як удома, бо чітко усвідомлювали, що наша країна, наша релігія, наша культура, історія та традиції є для неї новим світом. Саме тому наша гостя змогла побачити безмежну красу і спокій незабутньої Бакоти, відчути магію історії та природи Хотинської фортеці, а також на один день стати львів’янкою, доторкнутися до міста, яке зустрічає музикою, а проводжає душею.

У день вишиванки Аміра змогла символічно доторкнутися до генетичного коду нашого народу. Студенти історичного факультету подарували їй красиву вишивану сукню, а студентки факультету іноземної філології доповнили цей образ традиційними українськими елементами.

Хочемо подякувати ректору нашого вишу професору Копилову Сергію Анатолійовичу за допомогу у вирішенні питань, які забезпечили якісну роботу розмовного клубу. Дякуємо нашим студентам, які робили все, аби перебування Аміри в незнайомій та далекій для неї країні стало максимально комфортним та незабутнім: Діані Яцишин, Ігореві Карташову, Насті Красик, Анні Зубик, Максиму Панчуку, Анні Сторчовій, Артуру Святому та викладачам Лінгвістичного Аллі Хоптяр і Наталі Шенкнехт.

Amira Mohammed зізналась, що їй важко залишати красу нашої зеленої природи з її неповторними місцями та людьми. Ми стали друзями. Щирими, справжніми, вірними, які готові вислухати, допомогти, зрозуміти та відчути.     

Спочатку нас поєднала мова, а потім щира дружба. Вчіть мови, друзі!

Khotyn. The magic of history and nature.