Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Our team

A warm meeting and motivation to learn with Amira

Amira demonstrates not just proficiency in the English language but also familiarity with current range of learning activities.

Англійська від волонтерки AIESEC

Вона ніколи не бачила снігу, але одного квітневого ранку змогла його ловити долонями. Вона радіє свіжій зелені, ніжному цвітінню дерев та першим весняним квітам. Вона любить людей та світ і вона наша волонтерка. Знайомтесь, це Аміра Мохамед.

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC 20 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартував проект Розмовний клуб Speak out, який триватиме впродовж шести тижнів на базі Лінгвістичного центру.

Метою проекту є сприяння у вивченні англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі. До участі у реалізації проекту долучилась іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка є старанною студенткою третього курсу одного із престижних факультетів Каїрського університету.

Досконалий рівень англійської, індивідуальний підхід до навчання, відповідальність до підготовки та проведення занять є основою успішної реалізації проекту за участі Аміри Мохамед.   

20 квітня відбулася зустріч волонтерки із ректором вишу Сергієм Копиловим, на якій вона подякувала Сергію Анатолійовичу за надану можливість перебувати у нашій університетській спільноті та бути корисною учасницею освітнього процесу.

21 квітня відчути ефект комунікативних методик навчання англійської, доторкнутись до культури та історії Єгипту та зрозуміти, що знання мови долають усі кордони, змогли студенти історичного факультету, де Аміра розпочала свою роботу та успішно провела два заняття зі студентами другого курсу. За підтримки декана історичного факультету Володимира Дубінського такі заняття (рівня А2-В1.1.) проходитимуть щочетверга о 9.30 та 11.25 (20 ауд.).

Наразі формується розклад занять та розмовних клубів для студентів факультету іноземної філології та інших факультетів нашого вишу.

 

Для довідок звертатися за адресою:  К-ПНУ  ім. І. Огієнка, вул. Огієнка, 61, каб. 305  (Лінгвістичний центр/Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків).  

Start

Старт проекту Розмовний клуб "Speak out" у К-ПНУ імені Івана Огієнка у рамках міжнародної програми стажувань AIESEC. Сьогодні до нас завітала іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка проводитиме заняття та розмовні клуби з англійської мови для учасників освітнього процесу нашого вишу (студентів, слухачів, викладачів). NB! Наразі формуємо групи. Розклад вже незабаром.

Розмовні клуби з Ерін продовжуються..................................

Щосереди раді бачити усіх, хто хоче удосконалити свої комунікативні вміння. 17.00 (ауд. 316)

Міжнародна програма стажувань AIESEC стартує у виші

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC з 17 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартуватиме проект Розмовний клуб “Speak out, який діятиме упродовж шести тижнів.

Метою проекту є сприяння вивчення англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі.

До участі у реалізації проекту долучається іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка проводитиме заняття та розмовні клуби з англійської мови для учасників освітнього процесу нашого вишу (студентів, слухачів, викладачів).

Запрошуємо усіх тих, хто бажає покращити свій рівень англійської та розширити свій міжкультурний кругозір.

 

Для довідок звертатися за адресою:

К-ПНУ  ім. І. Огієнка

вул. Огієнка, 61, каб. 305 

Congratulations! You are the best!

Увага! Вручення свідоцтв про навчання відбудеться 11 квітня о 15.00 у конференц-залі (208 ауд.) головного корпусу нашого вишу

Запрошуємо усіх слухачів/слухачок, які успішно пройшли фінальне тестування, а також усіх тих, хто бажає у майбутньому покращити свій рівень іноземної з командою Лінгвістичного!

Page 1 of 2 1 2 > >>