Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

NEWS

новина

Польська мова - одна з найпопулярніших іноземних мов серед українців. Її вивчають не лише особи польського походження, але й ті, хто вважають, що jezyk polski - це альтернативний вихід до європейської світової культури та науки. 22 лютого відбулося пробне заняття з польської мови на курсах з вивчення іноземних мов Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка. Учасники заняття ознайомились із фразами мовленнєвого етикету, які були презентовані кандидатом філологічних наук Наталією Стахнюк.

NEWS

новина

Пробне заняття з англійської мови рівня А2. Усі, хто вважають, що знання іноземних мов - це необхідність сьогодення, мали можливість відчути переваги інтерактивних методик, які на заняттях застосовує викладач Ірина Мельник.

NEWS

новина

Пробне заняття з англійської мови рівня А1. Наші майбутні слухачі упродовж 30 хвилин могли оцінити особливості комунікативної методики кандидата філологічних наук, викладача кафедри англійської мови Наталі Шенкнехт.

NEWS

новина

Навчаємося англійської граматики та лексики (а також МАЛЮЄМО!) на заняттях Наталії Шенкнехт.
PS. Наші слухачі - найкращі!

NEWS

новина

2 лютого 2016 року розпочали свою роботу дві англійські групи рівня елементарного користувача (А1 та А2). Англійська група слухачів рівня А2 працює над набуттям таких умінь, які дозволяють людині розуміти ізольовані та широко вживані фрази, необхідні для повсякденного спілкування у багатьох сферах. Цей не легкий, але цікавий шлях нашим слухачам допомагає долати викладач кафедри англійської мови Ірина Мельник – викладач не лише із досконалим знанням мови, але й мистецьким уміням навчити та зацікавити.
З-поміж наших слухачів є доктори та кандидати наук, педагогічні працівники, магістранти та студенти, учні старшої школи та усі ті, хто бажають удосконалити знання, навички та вміння з іноземних мов.
Якщо Ви вважаєте, що знання іноземної мови – це норма життя для українців, тоді Вам – до нас!

NEWS

новина

2 лютого 2016 року розпочали свою роботу дві англійські групи рівня елементарного користувача (А1 та А2). Групою слухачів з вивчення англійської рівня А1 опікується кандидат філологічних наук, викладач кафедри англійської мови Наталія Шенкнехт, яка вміло поєднує розвиток фонетичних та граматичних навичок наших слухачів із формуванням перших комунікативних умінь.
Якщо Ви вважаєте, що знання іноземної мови – це одна із норм Вашого життя, тоді Вам – до нас!


Чекаємо на Вас за адресою: вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.
Телефони Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка: (068) 85 27 436, (063) 79 35 447;
e-mail: studiumkpnu@gmail.com
 

NEWS

новина

28 січня 2016 року розпочала роботу польська група рівня А1. На основі сучасних комунікативних методик навчання наші слухачі роблять перші кроки у вивченні іноземної мови. А допомагає долати цей не легкий, але цікавий шлях кандидат філологічних наук, викладач кафедри слов'янської філології та загального мовознавства Наталя Стахнюк.


Чекаємо на Вас за адресою: вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.
Телефони Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка: (068) 85 27 436, (063) 79 35 447;
e-mail: studiumkpnu@gmail.com

Greetings!

вітання

ПРИВІТ усім! Раді вітати Вас на сайті Лінгвістичного центру нашого вишу. Робота сайту спрямована на ефективне спілкування у сенсі методичної допомоги та звичайної комунікації. Отож, виходимо з рівня електронної пошти на рівень інших цивілізацій, у чому завдячуємо Андрію Андруховському за його роботу, цінні поради та рекомендації. Шукайте свої рівні, коментуйте події, діліться враженнями та практикуйте свої іноземні мови!

View User Profile for Тетяна Сторчова

Нова навчально-методична література Лінгвістичного центру

Нова навчально-методична література Лінгвістичного центру

Підручник як засіб раціональної та результативної організації освітнього процесу з вивчення іноземних мов є обов’язковим у формуванні іншомовних знань, навичок та вмінь. А коли зміст підручника корелює із матеріалами робочого зошита, аудіо- та відео- супроводом навчально-методичного комплексу, процес навчання не залишить нікого байдужим.

З великою приємністю повідомляємо про те, що навчально-методична база Лінгвістичного центру нашого вишу поповнилася виданнями видавництва  із 170-річним досвідом видавничої діяльності «MacMillan» (Велика Британія).

Високоякісні підручники та інші додаткові матеріали цілковито відповідають потребам наших викладачів та слухачів усіх рівнів – beginner (A1), elementary (A2), pre-intermediate (B1), intermediate (B2). Навчальні посібники мають онлайн підтримку, що надає доступ до додаткових ресурсів, планів уроків та практичних порад, які дозволяють ефективно розподіляти дорогоцінний аудиторний та позааудиторний час.

Навчально-методичні комплекси польського видавництва «Glossa» (Krok po kroku/A1, A2), які створені відомими авторами, розробляються з урахуванням інноваційних підходів та сучасних методів викладання іноземних мов. Доступність, комунікативне спрямування, логічність та послідовність викладу навчального матеріалу не мають собі рівних на ринку польської навчальної літератури та вважаються одними із найкращих.

NB! Триває набір слухачів у нові групи (рівні А1, А2, В1, В2), навчання яких розпочнеться у вересні 2016 року.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.
Телефони Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка: (068) 85 27 436, (063) 79 35 447; e-mail: studiumkpnu@gmail.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011076061947

Тетяна Сторчова, керівник Лінгвістичного центру

Phone Numbers

Each figure is said separately.

38- three  eight

The figure 'O' is called oh.

305- three oh five

Pause after groups of 3 or 4 figures (last group).

625 8504- six two five, eight five oh four

If two successive figures are the same, in British English you would usually use the word double (in American English you would just say the figure twice)

231 8771- BE: two three one, eight double seven one

231 8771- AE: two three one, eight seven seven one

Page 2 of 2 << < 1 2