Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

27 березня у конференц-залі головного корпусу університету  відбулося урочисте вручення свідоцтв про навчання у Лінгвістичному центрі. Незважаючи на холодну зимову погоду за вікном, у залі панував неповторний справжній весняний настрій. У дружній, теплій атмосфері ми згадали як проходило навчання, знову пережили яскраві емоції та приємні хвилювання.

Із вітальним словом виступили Діана Боднарчук, Наталія Стахнюк та Наталія Сліпачук.

Сертифікати, що засвідчують володіння польською мовою на рівні А1(початковий) отримали Марчук Людмила, Савич Олександр, Савич Юлія та Жук Богдан. Опікувалася групою надзвичайно талановита Наталія Стахнюк.

Сертифікати про володіння англійською мовою на рівні А2 (середній) отримали Леонтюк Мар’яна, Козлюк Марія, Швидюк Олена, Поліщук Вікторія, Костюк Олеся та Каньоса Наталія. Наставник групи – креативна та компетентна Тетяна Сторчова.

Сертифікати про володіння англійською мовою на рівні В1 (рубіжний) отримали Атаманюк Світлана, Крайняй Юрій, Демчик Катерина, Клюс Олена, Моцик Ростислав, Кириєвська Антоніна, Проданчук Богдана, Пенцак Владислав та Грушовець Михайло. Викладач групи – Діана Боднарчук.

Вони успішно виконали навчальну програму відповідного рівня, були активними учасниками аудиторних занять та course blogs своїх груп на сайті LC, склали 10 Unit tests, 3 Progress Tests, Final test, також їм було виставлено підсумкову атестацію. Дякуємо усім за сумлінну працю та творчий підхід до вирішення завдань.

 

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до Лінгвістичного. Вивчайте іноземні мови та розширюйте горизонт свої можливостей!

Comments

Вітя
View User Profile for Вітя

re: Чергове вручення свідоцтв у Лінгвістичному

Thursday, March 28, 2019 10:42:58 PM
А сертифікати якого зразка? В МОН для ступенів підійдуть????
Comments are closed on this post.