Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

14 травня у Лінгвістичному центрі відбулася чергова урочиста подія – вручення свідоцтв про навчання. Цього разу нашими бенефіціантами були слухачі, які опановували англійську мову рівнів elementary (A2), pre-intermediate (B1.1), intermediate (B1).

Усі запрошені слухачі виконали навчальну програму відповідного рівня, склали усі тести (10 Unit tests, 3 ProgressTests, Final test),виявили себе активними учасниками аудиторних занять та course блогів своїх груп на сайті LC etc.

У дружній англомовній та водночас урочистій атмосфері ми пригадали як розпочалося навчання у групах (вересень 2017), як проходили заняття, як  розвивалися комунікативні вміння наших студентів, адже їх успіх для нас є найбільшою подякою.

Особливо цінними були привітання наставниць груп – Анастасії Дубінської, Олександри Магдій та Валентини Остапенко. Варто зауважити, що нами вперше цього року було зорганізоване навчання групи рівня intermediate, якою опікувалася досвідчена, відповідальна та надзвичайно компетентна у своїй справі Валентина Остапенко.

We are so proud of you. Fly high. Congratulations! 

Comments

Comments are closed on this post.