Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Небайдужий викладач завжди розвивається та прагне досягти якісних показників у викладанні. Зрозуміти глибини міжнародних стандартів нині покликані фахівці, які володіючи великим міжнародним досвідом, шукають шляхи для особистого і професійного розвитку та надихають оточення до нових звершень у галузі освіти.

Однією із таких яскравих та неперевершених особистостей, які прагнуть змінити якість іншомовної освіти в Україні, є Анастасія Рибак – засновниця і генеральний директор мережі SARGOI International Community, директор із навчального процесу та сертифікований тренер для викладачів іноземних мов.

Досвід Анастасії Рибак вимірюється участю у таких потужних міжнародних заходах, як конференція для керівників освітніх закладів Inspiring School Leaders, 2017 (Cambridge University, England), міжнародна конференція для керівників мовних закладів EAQUALS, 2017 (Riga, Latvia), міжнародна конференція для викладачів англійської мови IH Barcelona, 2013 (Barcelona, Spain). З 2012 по 2014 рр. вона є виконавчим директором Транснаціональної Освітньої Групи в Україні. Анастасія бере участь у програмі з лідерства в американській освіті (Вашингтонська Академія Лідерства у Бізнесі та Дипломатії/ Вашингтон, Округ Колумбія та Нью-Йорк Сіті, 2014 р.), а також – у програмі управління департаменту іноземних мов та програми лідерства для тренування викладачів іноземних мов  (Барселона, Іспанія 2012/ IH Barcelona), програми з міжнародних методик викладання іноземних мов згідно університету Кембридж (Лондон, Великобританія 2009-2010/ Wimblеdon School of London and London Language Link School).

Навчальні курси, які пропонує Анастасія Рибак, дають змогу викладачам:

  •  Вивчати нові та інноваційні стратегії навчання;
  •  Підвищити рівень володіння англійською мовою в рамках EFL;
  •  Розуміти проблеми різних типів учнів у процесі вивчення ІМ;
  •  Удосконалюватися у формуванні середовища, орієнтованого на учнів та студентів;

Усі програми мають єдину мету: сприяти професійному розвитку вчителів та надихати їх до здобуття міжнародного досвіду.

Однією із таких навчальних програм, які реалізуватиме Анастасія Рибак у нашому виші з 25 по 30 червня 2018 року, є програма курсу підготовки до іспиту TKT(Cambridge Teaching Knowledge Testhttp://www.cambridgeenglish.org/teaching-english/teaching-qualifications/tkt/.

До надзвичайно цінної та методично корисної справи долучилися викладачі Лінгвістичного центру, кафедри англійської мови, кафедри теорії та методик початкової освіти, а також магістранти факультету іноземної філології. Учасниці опановуватимуть перший модуль курсу (18 год) (http://speakandgo.education), який спрямований на удосконалення навичок із методики викладання граматики англійської, лексики та її функцій.

Nota bene!

29 червня об 16.00 у 208 аудиторії Головного корпусу університетуАнастасія Рибак проведе семінар для викладачів та вчителів на тему Life-Work Balancefor Teachers&Educators. Запрошуються усі охочі.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdomI30D4S0BtUmbyxUJLDRiBTq6Y7GTPeFxg7H8PWPMO0xw/viewform

Comments

Comments are closed on this post.