Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

    

Лінгвістичний центр оголошує набір на курси з підготовки до складання міжнародного іспиту з англійської мови рівня В2 (Upper Intermediate).

  Екзамен B2 First (FCE) підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (Upper Intermediate) відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти.

  Сертифікат стане у нагоді викладачам при присвоєнні вчених звань (звання доцента та професора); науково-педагогічним працівникам, які мають намір забезпечувати провадження освітньої діяльності іншою, крім української, мовою; студентам та випускникам ЗВО, що планують навчатися за кордоном чи працювати в міжнародних компаніях як в Україні так і за її межами.

   ПЕРЕВАГИ B2 First:

- Oтримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;

- Визнання сертифіката більш ніж 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи);

- Сертифікат надає можливість брати участь у міжнародних грантових та інших програмах.

  ПІДГОТОВЧИЙ КУРС поділяється на 2 типа:

- підготовчий курс до здачі екзамену для тих, хто володіє англійською мовою на рівні В2 (General English) - 35 занять / 70 год.

- підготовчий курс до рівня В2 (Upper Intermediate) + підготовчий курс до здачі екзамену - 65 занять / 130 год.

  Підготовчий курс проходитиме на онлайн-платформі з викладачем з Кембриджу. Усі заняття будуть записуватися у відео форматі, тому є можливість переглянути необхідні матеріали.

 Щоб записатися на курс та отримати більш детальну інформацію звертайтеся за адресою:

м. Кам'янець-Подільський вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.

Лінгвістичний центр КПНУ ім. І. Огієнка 

Comments

Comments are closed on this post.