Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Нова навчально-методична література Лінгвістичного центру

Підручник як засіб раціональної та результативної організації освітнього процесу з вивчення іноземних мов є обов’язковим у формуванні іншомовних знань, навичок та вмінь. А коли зміст підручника корелює із матеріалами робочого зошита, аудіо- та відео- супроводом навчально-методичного комплексу, процес навчання не залишить нікого байдужим.

З великою приємністю повідомляємо про те, що навчально-методична база Лінгвістичного центру нашого вишу поповнилася виданнями видавництва  із 170-річним досвідом видавничої діяльності «MacMillan» (Велика Британія).

Високоякісні підручники та інші додаткові матеріали цілковито відповідають потребам наших викладачів та слухачів усіх рівнів – beginner (A1), elementary (A2), pre-intermediate (B1), intermediate (B2). Навчальні посібники мають онлайн підтримку, що надає доступ до додаткових ресурсів, планів уроків та практичних порад, які дозволяють ефективно розподіляти дорогоцінний аудиторний та позааудиторний час.

Навчально-методичні комплекси польського видавництва «Glossa» (Krok po kroku/A1, A2), які створені відомими авторами, розробляються з урахуванням інноваційних підходів та сучасних методів викладання іноземних мов. Доступність, комунікативне спрямування, логічність та послідовність викладу навчального матеріалу не мають собі рівних на ринку польської навчальної літератури та вважаються одними із найкращих.

NB! Триває набір слухачів у нові групи (рівні А1, А2, В1, В2), навчання яких розпочнеться у вересні 2016 року.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.
Телефони Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка: (068) 85 27 436, (063) 79 35 447; e-mail: studiumkpnu@gmail.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011076061947

Тетяна Сторчова, керівник Лінгвістичного центру

Comments

Comments are closed on this post.