Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

20.10.2016

Олеся Барбанюк і її "Blended Learning".  Олеся Барбанюк презентувала теоретичні та практичні аспекти застосування нового методу у викладанні іноземної мови – Blended learning. Суть методу полягає у використанні teacher led, printed, computer-mediated та web-based instructions. Викладач назвала і проаналізувала основні принципи успішного застосування технологій в процесі викладання англійської мови для слухачів Лінгвістичного центру рівня А1 (Beginner), а також продемонструвала як саме на рівні інтернет-ресурсів здійснюється дистанційна співпраця і контроль слухачів.

Наталя Шенкнехт та "Communication Through Interaction". Інтеракція – це не тільки обмін інформацією, але й організація спільних дій на основі англомовної комунікації. Темою, запропонованого Наталією формату спілкування «у дії», було обрано «English is …». Учасники майстер-класу дискутували щодо проблем «Чому важлива мова?», «Чи кожен повинен спілкуватися англійською?», «Чому англійська?» тощо.

Алла Хоптяр та "Watching A Video". Алла Хоптяр продемонструвала майстер-клас щодо використання відео на заняттях з англійської мови. Цікавий інформативний матеріал, майстерний педагогічний підхід, створення позитивної робочої атмосфери – це ті риси, що вирізняють роботу цього досвідченого педагога.  Аллі Хоптяр вдалося досягти основної навчальної мети – активної комунікації учасниць  майстер-класу англійською мовою на гарному кваліфікаційному рівні.

 

Comments

re: Наша дебютна "Майстерня" відбулася!

Tuesday, October 25, 2016 11:16:37 AM

Вітаю колег з вдалим дебютом! Ви молодці!!! Це було більш, ніж круто!

p.s. ... і дуже мотивує до вивчення мови.

re: Наша дебютна "Майстерня" відбулася!

Thursday, October 27, 2016 3:39:01 PM

It was really great! yes

Thank you, teachers, for interesting master classes.

Comments are closed on this post.