Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Per aspera ad astra

Нещодавно Лінгвістичний центр отримав чудову звістку: наші міжнародні сертифікати ТКТ від Cambridge English Language Assessment уже у Кам’янці-Подільському. Безмежна радість, яскраві емоції, море позитиву та щирі привітання – це все перші враження наших викладачів від отримання Кембріджських сертифікатів.

ТКТ (Teaching Knowledge Test) – це престижний міжнародний сертифікат, визнаний у всьому світі. Він є об’єктивним  підтвердженням рівня володіння англійською мовою та відкриває перед викладачами можливість  розширить професійні перспективи.

ТКТ тест створений спеціально для викладачів англійської мови, як іноземної. Він фокусується на перевірці знання методики викладання англійської мови та основних напрямків викладацьких знань, необхідних викладачу при проведенні занять з англійської мови. Іспит відповідає міжнародно визнаному стандарту теоретичних знань професійного викладача англійської мови.  

Сертифікати ТКТ Module 1 Language and background to language learning and teaching отримали викладачі Лінгвістичного центру (Алла Хоптяр (Band 3), Діана Боднарчук (Band 3), Катерина Тимчук (Band 3), Олександра Магдій (Band 3), Тетяна Сторчова (Band 3), Наталія Сліпачук (Band 3) ),  викладачі кафедри англійської мови (Ірина Свідер (Band 3), Наталя Фрасинюк (Band 3),  Тетяна Мітроусова (Band 3)), викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти ( Наталія Мєлєкєсцева (Band 4), Тетяна Олинець (Band 3)) та магістранти (Анна Зубик (Band 3), Інна Махович (Band 3)).

Ми висловлюємо щиру вдячність Анастасії Рибак (http://meridian.kpnu.edu.ua/2018/08/01/vvimkny-svitlo-anastasiya-rybak-hosti/) та спільноті SARGOI за натхнення, мотивацію, безцінні поради, підтримку та віру в кожного із нас.

Module 1 міжнародно визнаного курсу The TKT Course (Teaching Knowledge Test) Language and background to language learning and teaching (Досвід викладання) (http://meridian.kpnu.edu.ua/2018/07/02/the-tkt-course-module-1-yak-tse-bulo/) був тільки першою сходинкою до професійного зростання та приєднання до європейської освітньої спільноти. Попереду в нас наполеглива праця для успішної здачі Module 2 Planning for language teaching (Планування уроків) та  Module 3 Classroom management (Хід уроку і організація навчальної діяльності). 

Ladies and ladies, celebrate the moment! (Anastasiya Rybak)

 

Ми нагадуємо, що у Лінгвістичному центрі триває формування груп з вивчення іноземних мов (англійської, німецької, польської). Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення.

 

 

Comments

Comments are closed on this post.