Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

7 вересня в ЦК нашого вишу (309 ауд.) відбулося знайомство слухачів групи Ang1.A2.2-B1.1 із своєю наставницею – Аллою Хоптяр, к.філол.н, ст. викл. кафедри англійської мови, яка є не лише висококласним фахівцем із двадцятип’ятилітнім стажем викладання англійської у ЗНЗ та ВНЗ, але і науковцем із сферою інтересів, зосереджених у галузі перекладознавства та когнітивної лінгвістики. 

Найближчі півроку наші слухачі на основі новітніх методик та технологій викладання іноземних мов опановуватимуть англійську рівня pre-intermediate відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Це їм дасть змогу спілкуватися у простих ситуаціях, де потрібен прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми; допоможе зрозуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми близькі і часто вживані на роботі, у навчанні тощо.    

Отож, вітаємо з початком навчання Бахмат Наталю, Грачова Артема, Королюк Ольгу, Кирилюка Андрія, Ладиняк Наталю, Мілевську Олену, Мрачковського Олексія, Щупака Богдана. Бажаємо усім успіху, наснаги, терпіння, наполегливості та лише задоволення від навчання! Nunquam retrorsum!

NB! Кожна група складається з 8 осіб, що значно підвищує навчальний ефект роботи усієї команди.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. І.Огієнка, 61, каб. 305.

https://www.facebook.com/lingvo.center.kpnu

Comments

Comments are closed on this post.