Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Learn English! Learn through English! Learn about English!

Навчально-методична база Лінгвістичного поповнилася новим якісним виданням Global видавництва Macmillan. Комплекс складається із підручників для студентів, робочого зошита, книги для вчителя та аудіо дисків. Усі матеріали корелюють із рівнем В2 (Upper Intermediate) відповідно до CEF.

Зокрема, підручник для студента (coursebook) призначений для поглибленого вивчення англійської мови та містить десять частин. Основу текстів для Reading та Listening становлять класичні та сучасні художні твори, а також пізнавальний матеріал з елементами порівняльного аналізу культур. У розділі Writingпредставлені зразки письмових робіт, які спрямовані на розвиток навичок ділового листування, а також на виконання завдань на структурний і стилістичний аналіз письмового тексту. Розділ Functional Language містить мовні кліше і стратегії усного повсякденного, академічного та ділового спілкування. Coursebook також презентує граматичний довідник і тексти аудіо-вправ.

Робочий зошит  (workbook) спрямований на закріплення навичок та переважно призначений для обов’язкового виконання домашніх завдань.

Матеріали книги для вчителя (teacher’s book) дозволяють правильно алгоритмізувати заняття та максимально ефективно використати усі складники комплексу. Варто зазначити, що teacher’s book є надзвичайно цінним джерелом нашого методичного зростання.

Усі матеріали coursebook та workbook супроводжуються автентичними аудіо та відео матеріалами, без яких вивчення мови не видається можливим.

Якісний методичний продукт завжди є викликом, адже його наповнення вимагає від нас наполегливої праці. Ad rem!

Comments

Comments are closed on this post.