Лінгвістичний Центр К-ПНУ

Just start and change your life!

Po prostu zacznij i zmień swoje życie!

Beginne einfach und verändere dein Leben!

Вона ніколи не бачила снігу, але одного квітневого ранку змогла його ловити долонями. Вона радіє свіжій зелені, ніжному цвітінню дерев та першим весняним квітам. Вона любить людей та світ і вона наша волонтерка. Знайомтесь, це Аміра Мохамед.

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC 20 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартував проект Розмовний клуб Speak out, який триватиме впродовж шести тижнів на базі Лінгвістичного центру.

Метою проекту є сприяння у вивченні англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі. До участі у реалізації проекту долучилась іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка є старанною студенткою третього курсу одного із престижних факультетів Каїрського університету.

Досконалий рівень англійської, індивідуальний підхід до навчання, відповідальність до підготовки та проведення занять є основою успішної реалізації проекту за участі Аміри Мохамед.   

20 квітня відбулася зустріч волонтерки із ректором вишу Сергієм Копиловим, на якій вона подякувала Сергію Анатолійовичу за надану можливість перебувати у нашій університетській спільноті та бути корисною учасницею освітнього процесу.

21 квітня відчути ефект комунікативних методик навчання англійської, доторкнутись до культури та історії Єгипту та зрозуміти, що знання мови долають усі кордони, змогли студенти історичного факультету, де Аміра розпочала свою роботу та успішно провела два заняття зі студентами другого курсу. За підтримки декана історичного факультету Володимира Дубінського такі заняття (рівня А2-В1.1.) проходитимуть щочетверга о 9.30 та 11.25 (20 ауд.).

Наразі формується розклад занять та розмовних клубів для студентів факультету іноземної філології та інших факультетів нашого вишу.

 

Для довідок звертатися за адресою:  К-ПНУ  ім. І. Огієнка, вул. Огієнка, 61, каб. 305  (Лінгвістичний центр/Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків).  

Comments

Comments are closed on this post.